Milí příznivci SNDTRCK festivalu, je nám líto, že jsme nuceni ze zdravotních důvodů přesunout dnešní koncert Tros Discotequos na příští rok. O večerní koncert na SNDTRCK stage však nepřijdete! Od 21:00 vystoupí En.dru. Mistr a vicemistr světa v loopingu, dvojnásobný mistr ČR v beatboxu, vítěz Evropské soutěž 1st Marathon beatbox battle,... No zkrátka, nudit se rozhodně nebudete!:)
Vstupenky zakoupené na Tros Discotequos zůstávají platné na příští rok. Pro vstup na dnešní koncert en.drua vám stačí ukázat u vstupu lístek na Tros Discotequos, který si ale určitě schovejte na příští rok. Ve 22:00 se prostor zpřístupní všem na navazující afterparty DJ Akvamena.
Děkujeme za pochopení a věříme, že si večer užijete.

___________________________________________________________

Pozor, připravte se na něco nevídaného!

Nejen filmové písně, nejen na přání…

Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Hudební setkání, při kterém se může stát cokoliv! Nečekejte obvyklý koncert. Pánové z Tros Discotequos hrají národní písně či hity ze zahraničí a užívají si hudbu v netradiční formě. Můžeme vám garantovat, že si to užijete i vy! Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění
s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Repertoár žánrů a písní je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie.
O průběhu večera spolurozhodujete vy, diváci. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie a dokonalý rytmus. Taková bude show Tros Discotequos! Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou, radostí ze života a společného zážitku.

Chcete tyto fešáky, kterým není cizí žádný tón a kteří to umí roztočit jako málokdo, vidět
a slyšet naživo? Přijďte na Tros Discotequos!

Vojta Dyk - zpěv, Jan Maxián - klávesy a zpěv, Jakub Prachař - bicí a zpěv. Známí herci
a muzikanti, společně zejména jako členové skupiny NightWork.

SNDTRCK-2022-TrosDiscotequos-1200x1200_s_textem