KONCERT TROS DISCOTEQUOS SE Z DŮVODU NEMOCI PŘESOUVÁ NA SOUDNTRACK FESTIVAL 2023. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Milí příznivci SNDTRCK festivalu, je nám líto, že jsme nuceni ze zdravotních důvodů přesunout dnešní koncert Tros Discotequos na příští rok. O večerní koncert na SNDTRCK stage však nepřijdete! Od 21:00 vystoupí en.dru. Mistr a vicemistr světa v loopingu, dvojnásobný mistr ČR v beatboxu, vítěz Evropské soutěž 1st Marathon beatbox battle,... No zkrátka, nudit se rozhodně nebudete!:) Vstupenky zakoupené na Tros Discotequos zůstávají platné na příští rok. Pro vstup na dnešní koncert en.drua vám stačí ukázat u vstupu lístek na Tros Discotequos, který si ale určitě schovejte na příští rok. Ve 22:00 se prostor zpřístupní všem na navazující afterparty DJ Akvamena. Děkujeme za pochopení a věříme, že si večer užijete.

VRÁCENÍ VSTUPNÉHO ZA ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Vážení návštěvníci SOUNDTRACK festivalu, vzhledem k nepředvídatelným okolnostem došlo ke změnám v programu plánovaném na rok 2022. Vstupné za zakoupené vstupenky na představení Miro Žbirka - Symphonic & Film, muzikál Rebelové a Hvězdy StarDance aneb Když hrdinové tančí vám bude vráceno. Vstupenky na tato konkrétní představení nejsou platné na jiná představení letošního programu.

TicketLIVE

Vstupné za vstupenky zakoupené v síti TicketLIVE, vám bude vráceno přes refundační centrum prodejce www.ticketlive.cz/zmena.

Screenshot 2022-06-20 at 20.44.05

Městské kulturní centrum Poděbrady

Pro vstupenky zakoupené v akci 1+1 pro Poděbrady postupujte, prosím, podle návodu ZDE.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

POSLECHNI SI FILMY!

SOUNDTRACK festival každoročně nabízí to nejlepší propojení filmové hudby a multimédií.

Přináší program největších hvězd filmového hudebního průmyslu
a špičku domácí populární scény.

DCIM-54

SOUNDTRACK byl založen v roce 2016

jako Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. Za jeho vznikem stojí producent, skladatel, textař, autor filmové hudby a člen skupiny Lucie, Michal Dvořák.

2016

První jednodenní SOUNDTRACK uvedl Davida Kollera, Michela Kocába, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla a Dashu.

2017
2018
2019
2020
2021
2022
za šest let konání SOUNDTRACK festival navštívilo více než
diváků

Zapište si do svých diářů termín 25-28|08|22…

Už teď se na vás těšíme!

MODRÝ KOBEREC

Na Modrém kobereci se během festivalových večerů představí zajímaví hosté, vystupující a české i zahraniční hvězdy.

DCIM-34

PODPORUJEME

SOUNDTRACK festival není jen o muzice, filmech, multimédiích a zábavě, ale v neposlední řadě také o tom, že se snaží pomáhat dobrým a smysluplným věcem, i když jsou to občas věci vážnější až vážné.
V příštím roce se na festivalu potkáte s projekty, které rozhodně mají význam.
FOD

Fond ohrožených dětí

již od roku 1990 pomáhá týraným, zneužívaným, zanedbávaným, opuštěným či jinak sociálně znevýhodněným dětem. Fond ohrožených dětí je zřizovatelem Klokánků, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, kterých aktuálně provozuje 15 po celé ČR. V současné době má v péči více než 200 dětí a celkově pomohl již více než 9000 dětem. Organizace také usiluje o zlepšení legislativy v oblasti ochrany dětí a zvýšení úrovně péče o děti. Více na www.fod.cz.

Díky VŠEM, kdo nejste lhostejní…