Písničkový soundtrack živě s filmovou projekcí

Pátek na SOUNDTRACK festivalu nemůže být ochuzen o tradiční odpolední pohádku. Letos jsme pro vás vybrali Lotranda a Zubejdu, za jejímž vznikem stojí osvědčené duo tvůrců Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, jejichž písničkám vdechl pohádkový život režisér Karel Smyczek.

Vtipný scénář plný absurdních situací a dialogů doplněný již zlidovělými písněmi potěší každého, kdo si bude chtít zazpívat. Aby také ne, když si hudba Jaroslava Uhlíře dokonce vysloužila v roce 1997 nominaci na Českého lva.

Vydejte se s námi na cestu s nejhodnějším a nejvzdělanějším loupežníkem Lotrandem a jeho přítelem Drncem do daleké Solimánie za Sultánem Solimánem a jeho nemocnou dcerou Zubejdou. Ač Drnec Drvoštěp nemá s doktorem nic společného, všechno dobře dopadne, jak už to v pohádkách bývá.

Těšíme se, že se s Vámi poslední srpnový pátek potkáme v Poděbradech na Soundtracku, „…protože svět je malý a o náhody v něm není nouze!“

Pozor, máme pro vás speciální vstupné pro celou vaši partu!
Kupte najednou 4 vstupenky na odpolední představení Lotrando a Zubejda, vezměte děti, rodiče, prarodiče, vnoučata, kamarády a užijte si SOUNDTRACK pohádkové odpoledne společně.

4 vstupenky do A sektoru za 1 999,-

4 vstupenky do B sektoru za 1 666,-

4 vstupenky do C sektoru za 1 333,-

Lotrando a Zubejda 004